На Премиум Кочница Caliper Собранието со Заградата Компатибилен со Mazda Protege 1999-2003 Пред Возачот и Совозачот Страна 2-PC Сет

На Премиум Кочница Caliper Собранието со Заградата Компатибилен со Mazda Protege 1999-2003 Пред Возачот и Совозачот Страна 2-PC Сет

Това е достапна
DEN 2543.76
Количината на стоката:

【Возило Fitment】Компатибилен со Mazda Protege 1999-2003(Напред Лево и Десно, за Возачот и Совозачот Страна). 【Референтен Број】B26 C33281, B26 C3371 X, B2 ZC3399 Z, 19-B2602, 19 B2602, 19-2602, 192602, B26 C33281, B26 C3361 X, B2 ZC3398 Z, 19-B2603, 19 B2603, 19-2603, 192603. 【Спецификација】Кочница Клипот Грофот : 1 Клипот; Влезот на Пристаништето Големина : M10 x 1.0; OD Клипот Големина на(mm) : 54 mm; Клипот Големина (ОД) (во) : 2.132 Инчен; Bleeder Порта Големина : М8 x 1.0; Сопирачки Дебеломер се обложени со antirust слој, кои можат ефикасно да се продолжи работниот век. 【Директно Одговара】OE Замена Сосема Нов Кочница Caliper Собранието, вклучувајќи Кочница Caliper, Заградата, Метал Клипот, Инсталација Hardwares.Ве молиме внесете го вашето возило информации во горниот лев агол на оглас и check our "Посебна Забелешка" пред да нарачате. 【Купи со Доверба】1 Година Неограничен-километражата Гаранција за Квалитет-Ние исклучително вредност за вашето задоволство и се стремиме да ви обезбеди добар шопинг exprience.Било какви дополнителни прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Protege 1999-2003 L4 1.6 L Exc 2.0 L Моторот.Protege 1999-2003 L4 1.6 L Exc 2.0 L Моторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата