CUJUX Жените Зима Фланелен боксери Пижами Задебелена Корални Кадифен Топло Долг Ракав Панталони Дома Носат Сет (Боја : А, Големина : X-Large)

CUJUX Жените Зима Фланелен боксери Пижами Задебелена Корални Кадифен Топло Долг Ракав Панталони Дома Носат Сет (Боја : А, Големина

Това е достапна
DEN 1934.40
Количината на стоката:

Кадифен,Фланелен Боксери.Тоа е направен од материјал, издржлив доволно за вашата секојдневно носење.На дише ткаенина е удобен за носење, јас ветувам дека ќе ви се допадне。.ПРАКТИЧЕН, НО УДОБЕН - Сега можете да седат околу во топлина на една ладна зимска ноќ со вашиот телефон во близина.Лесно да се носат околу вашиот телефон, на далечинскиот управувач, или шише настроената во една од двете предни џебови。.КОРИСНИ - На лесни, кадифен изградба ќе бараат причина да се стави на вашата кимоно облека на.Уживате во релаксирачки ден lounging околу гледа игри или само да си во топол кога ќе излезе од туш во утринските часови.Тоа е направен од материјал, издржлив доволно за вашата секојдневно носење.На дише ткаенина е удобен за носење, јас ветувам дека ќе ви се допадне。ПРАКТИЧЕН, НО УДОБЕН - Сега можете да седат околу во топлина на една ладна зимска ноќ со вашиот телефон во близина.Лесно да се носат околу вашиот телефон, на далечинскиот управувач, или шише настроената во една од двете предни џебови。КОРИСНИ - На лесни, кадифен изградба ќе бараат причина да се стави на вашата кимоно облека на.Уживате во релаксирачки ден lounging околу гледа игри или само да си во топол кога ќе излезе од туш во утринските часови.Информација за производот : Сезона : Пролет, Есен Winter Occasion : Случајни, Home Pattern Тип : Solid Style : Случајни, Beautiful One Size Dress Должина : 113 cm Биста : 105 cm Рамо 42 см Ракави 59 cm NOTE : ве Молам да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)Пакет Содржина : 1 x Nightgown Due на различни мерни методи, ќе има мало димензионални грешка во рамките на нормалниот опсег.Поради осветлување на фотографирањето опрема, итн., мало хроматска аберација е предизвикана, а бојата зависи од вистинскиот објект.smock пижами мажите и жените со копчето за враќање назад читање маскирани мека ракави на кревет Материјали денот на Благодарноста Божиќ Црн петок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата