ZlZYBL Мебел Перница 8Pcs Бела Гумени Нозе Не се Лизга Мебел Нозе Стол Кат Заштитник Табела Нога Маска Кабинет Дното Влошки Funiture Нозете на Подот Заштита (Боја : 22 X18x 10мм)

ZlZYBL Мебел Перница 8Pcs Бела Гумени Нозе Не се Лизга Мебел Нозе Стол Кат Заштитник Табела Нога Маска Кабинет Дното Влошки Funiture

Това е достапна
DEN 1238.40
Количината на стоката:

Бела гумени мат не се лизга мебел мат.Стол кат заштитник.Табела нога маска кабинет дното перница мебел нога.Цел : кабинет на мебел.Цилиндрични гумена капа, гумени нога стол нога гумена капа.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Логистика : Бидејќи ние ги користиме меѓународните логистика, ние мора да спроведе голем број на царинските контроли.Доколку постои одложување, ве молиме да се разбере.8 парчиња бела гумени мат не се лизга мебел мат стол кат заштитник табела нога маска кабинет дното перница мебел foot Purpose : кабинет furniture Hardware : кабинет нозе гума feet Cylindrical гумена капа, гумени нога стол нога гума cap Packing количина : 8 pieces All производ параметри може да има мал опсег на грешки, димензиите се за повикување само, и вистинскиот производ ќе prevail About услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте преку е-маил.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Пријавете се во вашата сметка, кликнете на "Мојот Профил", а потоа кликнете на "Вашата Цел".Кликнете на производот сте го купиле од нас и одберете "Контактирајте со Продавачот".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата