Трговски Картичка Страници Ракави 9-Џеб Пластични Игра Картичка Заштитници за Безбол Картички Албум Картички Мини Фотографии и Повеќе, Погодни 3 Прстен Врзивно(50pcs)

Трговски Картичка Страници Ракави 9-Џеб Пластични Игра Картичка Заштитници за Безбол Картички Албум Картички Мини Фотографии и Повеќе,

Това е достапна
DEN 573.84
Количината на стоката:

Пакетот вклучува : 5/10/20/30/50 трговски картичка страница ракави, која може да се купи на побарувачката.Секој има 9 џебови, и може да се стави две карти во еден ракав.Материјал : Направен од високо-квалитет на полипропилен, транспарентен, трајни, не-токсични, ПВЦ-бесплатно, киселина-бесплатно, силен, и може да се заштити и да ги организирате вашите трговски картичка!.Општи големина : Џеб големина : 2.6 инчи x 3.6 инчи (67 mm x 92 мм).Големина на страницата : 9 инчи x 11.3 инчи.Погоден за сите стандардна големина картички.Исклучителен квалитет : џебовите се врвот loading за лесно картичка вметнување.Транспарентен бејзбол картичка врзивно ракави ви овозможи да ги видите вашите картички јасно без преземање на нив и надвор.Широк апликации : Трговски картичка страници ракави одговараат за сите стандардна големина тргување картички, како и одг картички, безбол картички, фудбал картичка, игра карти, купони, бизнис картички, мини фотографии, итн.Материјал : Тешки - должност Polypropylene Color : Transparent Warning : Не се погодни за деца под 36 months Package вклучуваат : 5/10/20/30/50pcs Картичка Sleeves Pocket Големина : 6.9cmx9.3cm/2.7x3.6inches Great за чување на тргување картички и организирање на сините картони.Исто така, идеален подарок за вашите деца за да ги организирате одг игра картички, врвот на фанфари, налепници, играње карти, поштенски марки и повеќе.Направен од јасно полипропилен duarable квалитет, Киселина Слободни, супер здрав не е лесно да се скрши,добро е да се заштити вашата картичка од исчезнува.11-Прстен врзивно средство може да одговара на било кој стандарден дупка страници, транспарентна пластика полесно за вас да се справи со вашите картички.5pc Паричници Албум Страници Колекција 45 Џебови Тргување Игри Картичка Ракави Storage10pc Паричници Албум Страници Собирање 90 Џебови Тргување Игри Картичка Ракави Storage20pc Паричници Албум Страници Колекција 180 Џебови Тргување Игри Картичка Ракави Storage30pc Паричници Албум Страници Колекција 270 Џебови Тргување Игри Картичка Ракави Storage50pc Паричници Албум Страници Колекција 450 Џебови Тргување Игри Картичка Ракави Складирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата