Oveesha Табела Тркач со Tassels 14 x 90 Инчи, Blue & Крем/Плетени Перат Конзола/Салон Тркач и Topper, Farmhouse Долго Бохемски Табела Тркач Украси со Дополнителните за Одмор Партија

Oveesha Табела Тркач со Tassels 14 x 90 Инчи, Blue & Крем/Плетени Перат Конзола/Салон Тркач и Topper, Farmhouse Долго Бохемски Табела

Това е достапна
DEN 671.76
Количината на стоката:

45 % Памук / 45% Полиестер / 10% Viscose.mported. ✅ ЗАЛИЧИ ВАШЕТО трпезарија СО ОВОЈ СТИЛСКИ ТАБЕЛА ТРКАЧ : Овој исклучителен изглед табела тркач ќе се фати очите на вашите гости за сигурни, додавајќи бохемски талент и единствена димензија на вашата трпезариска маса.Тој е направен од 100% безбедно материјал и дизајниран стручно & рачно плетени од страна на нашите квалификувани занаетчии за богатите, модерна луксузна изглед.Тешки ткаат и елегантен текстура на оваа неутрална боја табела тркач додадете шарм на секоја соба на својот дом.На tassel на двата краја додадете екстра визуелен интерес. ✅ СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ ДЕБЕЛИ, НЕ се ЛИЗГА, ТКАЕНИ & НАМАЛИ ОТПОРНИ ПЕРАТ ТКАЕНИНА Нашите Бохемски Табела Тркач е составена од дебел памук и полиестер мешавина теми што го прави намали доказ после миење, многу издржливи, носат и солза отпорни, не се лизга тркач. ✅ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ USE – Ова табела тркач може да се користи за трпезариска маса, вклучена маса, кафе на маса, салон, entryway / foyer конзоли маси или било површини.Користете табела тркач како шарени централен додека заштита на вашата маса е површината од жешки тави, гребнатини, и spills.На оваа високо-квалитетни тешка категорија табела тркач е совршен за секојдневна употреба, празници, угостителство, специјални прилики, вечери, свиткување, семејни дружења, па дури и за секојдневна употреба. ✅ ГОЛЕМИНА & FIT – Оваа табела тркач мерки 14(W) x 90(L) инчи.Ова не вклучува tassel е должини.Tassels се екстра 3 инчи долг на крајот на тркач.На тој начин, вклучувајќи tassels тоа е 99 инчи долго.Оваа табела тркач големина совршено се вклопува да се круг, квадрат или правоаголник маси дека се сместат 6 до 10 луѓе. ✅ СОВРШЕН ПОДАРОК ОПЦИЈА – Нашите Бохемски табела тркач може да биде голема housewarming подарок за пријатели фрлање на една партија, подарок за парови кои се слави свадба или годишнина, подароци за мама, тато, баба и дедо или сакани за Денот на Благодарноста, Божиќ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата