IBD Само Гел - ДИЈАМАНТИ + СОНИШТА Колекција - Изберете ја вашата боја (67577 - Нешто Зрачи)

IBD Само Гел - ДИЈАМАНТИ + СОНИШТА Колекција - Изберете ја вашата боја (67577 - Нешто Зрачи)

Това е достапна
DEN 300.00
Количината на стоката:

Бои што гледате се за повикување само.Купувачи се одговорни за истражување вистински полски бои поради можни разлики предизвикани од молња, монитори.Во ретки случаи истата боја од ист производител може да имаат мала боја варијанса, во зависност од серијата.Ве молиме не ни порака или да ја напуштат повратни информации во однос на бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата