HAOKTSB брачен Кревет, Перници Еден Пар на Природен Латекс Перници Вратот Заштита Перници Грлото на Перници Memory Гума Перници Перница

HAOKTSB брачен Кревет, Перници Еден Пар на Природен Латекс Перници Вратот Заштита Перници Грлото на Перници Memory Гума Перници Перница

Това е достапна
DEN 7075.20
Количината на стоката:

Тоа им овозможува на корисниците можност да спијат подолго време на време и не мора да се грижите за болки и болки. [Ублажување на вратот и грбот] Нашата латекс контура перници се дизајнирани со ергономски поддршка и се идеални за вратот перници, која може да се ублажат вратот болка, слободни сте од главоболки и вратот/болка во грбот, и уживаат целосна ноќен сон , А потоа спиење вратот перница може да се подобри ефикасноста на работата и може да се релаксираат секој ден. [Перница големина] должина 60x ширина 40 x висина 8/10 cm (2 страни), високо чувствителен латекс вратот перница обезбедува одлична поддршка и мека контури за главата и вратот, и да се промовира здрава усогласување на ' рбетот од секоја sleeper. [Вентилација систем и вентилација] вратот перница има многу порите и е одлична замена за мемориска пена перници.Латекс контура перници може да се промовира циркулацијата на воздух и да го зголеми breathability и топлина дисипација. [Одличен Подарок Сет Перница] удобно перница за грлото и рамена болка е идеална за Денот на Вљубените подароци, за вас и вашиот љубовник, и суштински перница за бремени жени и стари родители, со удобен живот на вашето семејство.Ова е вашата перница!Тоа може да се обезбеди максимална удобност во било за спиење позиција и е идеален за спиење на страна, стомакот и грбот.СПИЕЊЕТО е Совршен!Информација за производот : 93% латекс content Natural латекс перница*2 Comfortable памук pillowcase*2 Size : 60*40*10/12cm The перници се спакувани во компресирана пакување кога тие ќе пристигнат.Со цел да се добие најдобрата употреба на сила, подгответе се како што следува : 1. Отворете пластична амбалажа и извади pillow2.Силно чешел перница и да чекаат за 24 hours3. Еднаш тоа е сосема мека, ве молиме да користите перница.Одличен Подарок - Овој стандард перница поставете го прави за совршен housewarming подарок за некој во вашиот живот кој неодамна се пресели, или можеби само треба малку повеќе комфор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата