Јазик Scraper, Јазик Почиста Преносни Компактен Безбедно Еко Пријателски Фирма Здрав за Стоматолошки Болница за Домашни Патување

Јазик Scraper, Јазик Почиста Преносни Компактен Безбедно Еко Пријателски Фирма Здрав за Стоматолошки Болница за Домашни Патување

Това е достапна
DEN 182.16
Количината на стоката:

Усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, безбедно и еко пријателски, отпорни на абење и не ' рѓа, трајни производи за употреба.Може да се чистат со плакнење со чиста вода за пиење, може да се чисти со врела вода, или тоа може да се користи по чистење во чистење кабинет. 2pcs на јазикот scraper се достапни за употреба, да ги исполнуваат на вашиот замена потреби, мала тежина и преносни, погоден за домашни и патување употреба.Ергономски дизајн, со кривата која одговара на вашиот јазик, ефикасно scrape и отстрани јазик слој нечистотија.Јазик scraper почиста се чисти вашиот јазик во секунди, се справи со не е лесно да се одржи и да го користите, едноставна операција, ќе ви годи.Функција : 1. Јазик scraper почиста се чисти вашиот јазик во секунди, се справи со не е лесно да се одржи и да го користите, едноставна операција, ќе ви годи.2. Ергономски дизајн, со кривата која одговара на вашиот јазик, ефикасно scrape и отстрани јазик слој нечистотија.3. Може да се чистат со плакнење со чиста вода за пиење, може да се чисти со врела вода, или тоа може да се користи по чистење во чистење кабинет.4. Усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, безбедно и еко пријателски, отпорни на абење и не ' рѓа, трајни производи за употреба.5. 2pcs на јазикот scraper се достапни за употреба, да ги исполнуваат на вашиот замена потреби, мала тежина и преносни, погоден за домашни и патување употреба.Спецификација : Предмет Тип : Јазик Scraper Material : Нерѓосувачки Steel Characteristics : Трајни и лесни да се clean Applicable Луѓе : Луѓе со дебели јазик слој нечистотија Пакет Листата : 2 x Јазик Scraper.

Клучни карактеристики

Item Type:
Tongue Scraper
Material:
Stainless Steel
Characteristics:
Durable and easy to clean
Applicable People:
People with thick tongue coating dirt
Package List:
2 x Tongue Scraper :

Слични производи во категоријата