Очи со Morphe 35H Топло Место Палета Сенки

Очи со Morphe 35H Топло Место Палета Сенки

Това е достапна
DEN 957.36
Количината на стоката:

Со широк избор на живописни бои премин сончево и топло, нијанси и шарени aquas, на 35 H Топло Место Палета Сенки обезбедува извонредна колекција низ мат и блескава завршува.Со крем, мешавина-можност текстури овозможува совршено се потенцира за вашите очи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата