Eujgoov Микроскоп На Камерата Леќи На Камерата Алуминиум Индустрија Зум C?Планината Зголемувачот Леќа Адаптер за Микроскопа(160X)

Eujgoov Микроскоп На Камерата Леќи На Камерата Алуминиум Индустрија Зум C?Планината Зголемувачот Леќа Адаптер за Микроскопа(160X)

Това е достапна
DEN 3028.56
Количината на стоката:

ШИРОКА ПРИМЕНА Леќи на Камерата може да се широко се користат во microelectronics, калапи, накит, печатење, мобилен телефон на поправка училишта и други области.Особено погодни за набљудување на површината микроструктурата на големите објекти.ДОБРА ЗАМЕНА Ова зум C?планината леќа е добра замена за вашите стари или скршени еден, совршено се вклопи во вашиот микроскопа.ALUMIUM АЛУМИНИУМСКИ МАТЕРИЈАЛ Микроскоп на камерата леќи на камерата усвојува високо?квалитетот alumium алуминиумски материјал, здрав, долг животен век.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА Зголемувачот леќа има едноставна конструкција и стандардна големина за лесна инсталација и употреба.ГОЛЕМ НАБЉУДУВАЊЕ СПЕКТАР работната далечина е долго, набљудување опсег е голем, и сликата се појасни.Функција : 1. Широко се користи во microelectronics, калапи, накит, печатење, мобилен телефон на поправка училишта и други области. 2. Тоа е особено погоден за набљудување на површината микроструктурата на големите објекти. 3. Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користат со доверба. 4. Користење на висока?квалитетот alumium алуминиумски материјал, цврсти и издржливи, долг животен век. 5. Работната далечина е долго, набљудување опсег е голем, и сликата се појасни.Спецификација : Предмет Тип : Микроскоп Леќа Материјал : Алуминиум Легура Боја : Како што е прикажано на сликата Пакет Листа : 1 x Микроскоп Леќа answer : ___________________________ Note : Сите тест податоци се основа за HAYEAR 51 MP 1080 P микроскоп камера.Ако користите други апарати, податоците ќе бидат пристрасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата