Pram 3 во 1 Сет, Бебе Pushchair, Кабриолет, Свитлива, со детско Седиште за Автомобил, Carrycot, Бебешка pramAccessories, Дожд Маска, Footmuff, за Новороденче, од Раѓање до 3 Години, Црна и бела

Pram 3 во 1 Сет, Бебе Pushchair, Кабриолет, Свитлива, со детско Седиште за Автомобил, Carrycot, Бебешка pramAccessories, Дожд Маска,

Това е достапна
DEN 13825.20
Количината на стоката:

● УНИКАТЕН ДИЗАЈН PRAM : Ергономски дизајн, одлична за доенче и дете бебе.Изглед изгледа многу елегантна и луксузна.Анти-шок дизајнот, изворите на предни тркала апсорбираат шокови да се заштити бебето мозокот и телото.Сите терен pram шетач.Флексибилен дизајн, предни тркала или 360°ротирање или биде заклучен на точната позиција. ● FRIENDLY И УДОБЕН МАТЕРИЈАЛИ : Па младата новородено бебе спие добро во bassinet шетач.Лесни анти- ' рѓа алуминиум шетач рамка е издржлив и се чувствува мазна. ● МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ШЕТАЧ : Не само пејзаж бебе шетач , но исто така и удобно бебе креветчето, конвертибилна bassinet. ● ПРИЛАГОДЛИВИ PRAM : На pram е костим за 0-36 месеци бебето.На шетач седиштето може да се прилагоди на 3 нозе ,лице во лице со мајка или свртени надвор, тоа е клучно за новородените бебиња. ● ШЕТАЧ ДОДАТОЦИ : Карактеристики инженерните алуминиумска рамка за изградба кој гарантира издржливост на шетач .Доаѓа со шетач организатор и дожд капак.Исто така, има голем складирање фах кош под шетач за лесни за складирање.На ергономски дизајн шетач е погодна за 0-36 месеци доенче и дете бебе.Појавата изгледа многу елегантна и луксузна.Сите терен pram шетач.Флексибилен дизајн, предни тркала или 360°ротирање или биде заклучен на точната позиција.На pushchair прилози може да се прилагоди побрзо во двете насоки со еден клик.можете да уживате во мобилноста, флексибилноста и да добијат шанса да го откријат светот со вашето бебе.【Спецификација на производот】Имајќи тежина : 25kg Applicable возраст : 0-3 години old Target родова:Unisex Seating капацитет : 1 Frame Материјал : Aluminum Wheel : Rubber Sleeping сина внатрешна ширина : 35.5 cm Sleeping сина внатрешна должина : 81cm The седиште е над земјата : 60cm Folded големина : 32x60×71cm Weight : 15kg【СОВЕТ】■За боја разлика : Овој производ е донесена во вид, но, поради различни услови на осветлување, различни прикази и лични причини, вистинскиот објект може да има некои боја отстапување од фотографијата, и конечниот боја е предмет на вистинскиот објект.■За големина : Пред купување на шетач, ве молиме погледнете го бебето детали и големината на табелата.Производот се мери со рака и ќе има некои грешки.Вистинската големина е предмет на вистинскиот производ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата