Складирање Полица Бања Рек Floorstanding Пластични Облекување Табела 2 Нивоа, 4 Бои, D-J, Месинг, 62x14cm

Складирање Полица Бања Рек Floorstanding Пластични Облекување Табела 2 Нивоа, 4 Бои, D-J, Месинг, 62x14cm

Това е достапна
DEN 856.80
Количината на стоката:

Карактеристики : мултифункционален складирање, doublelayer дизајн, голем капацитет, силна loadbearing, мазна површина, лесен за чистење.Големина (должина х ширина) : 62x14cm (види големината на табелата за детали).Инсталација метод : 6mm електрични вежба удирање инсталација (комплетен прибор, лесна инсталација, силни и издржливи).Карактеристики : антички врежан дизајн, дебел материјал, имајќи капацитет од околу 30 кг, мазна површина, лесен за чистење.Материјал : space алуминиум (на здрави и еколошки материјал, водоотпорен и anticorrosion, нема рѓа, scratchresistant и wearresistant).Материјал : Space алуминиум (светлина, тенок, еколошки) Characteristics Product тип : багажник, крпа багажник, козметика багажник, кујна багажник, итн.Применливи сцена : бања, складирање соба, дневна соба, градинка,кујна, многу погодни за чување во аголот од бањата.Лесно да се инсталира на било кој ѕид, вклучувајќи хардвер.Користете полици за чување на шампони, производи за чистење, за нега на кожата производи, козметика, цвет садови, итн.Прашува : препорачливо е да се чисти површината со редовни вода и благ детергент за да се направи изглед brighternot се користат органски растворувачи и корозивни супстанции, за да се избегне оштетување на површината на производот.Како осветлување ефект, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење.Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата