Превоз Завртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - #x 10-24 1-1/4 FT Количина 1000

Превоз Завртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - x 10-24 1-1/4 FT Количина 1000

Това е достапна
DEN 735.36
Количината на стоката:

Превоз Завртки 18-8 Нерѓосувачки Челик #10-24 FT.Целосно навој сите на патот надолу до плоштадот делот под главата која костец во дел се фиксни (обично дрво).Најчесто се користат за да се зацврсти дрвени панели на ѕидот или да се една со друга.Исто така има domed возачот-помалку главата. 18-8 Нерѓосувачки челик отпорен на корозија, рѓа отпорни, и погодна за слатководни апликации. 18-8 Нерѓосувачки челик се смета fastener индустриски стандард.Целосно навој сите на патот надолу до плоштадот делот под главата која костец во дел се фиксни (обично дрво).Најчесто се користат за да се зацврсти дрвени панели на ѕидот или да се една со друга.Исто така има domed главата. 18-8 Нерѓосувачки челик отпорен на корозија, рѓа отпорни, и погодна за слатководни апликации. 18-8 Нерѓосувачки челик се смета fastener индустриски стандард.Најчесто се користи со хексадецимален завртки, рамни подлошки, и дрво апликации.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата