Fzd Слатка Bunny Џвакање Играчки Chinchilla морско свинче Хрчак Милениче Играчка Додатоци за Зајакот Верверица Gerbil Мали домашни Миленици Играње Подобрување на Здравјето н?

Fzd Слатка Bunny Џвакање Играчки Chinchilla морско свинче Хрчак Милениче Играчка Додатоци за Зајакот Верверица Gerbil Мали домашни

Това е достапна
DEN 573.12
Количината на стоката:

Подобрување на Здравјето на Забите : Со џвакање топката, зајаци заби се постојано расте, и тие треба да се џвака за орална и здравјето на забите.Оваа играчка е за вашиот зајак или други домашно милениче да се џвака.Идеален за Зајаци, Гвинеја свињи, Bunnies, Chinchillas, Degus или други Глодари, исто така подарок избор за вашиот кожен пријатели.Чисто Природен Материјал : Ова се џвака топката е направен од 100% чист природен Тимотеј трева.И, тоа е не-токсични и безопасно, и тоа е идеална играчка за домашни миленици.помогне да предизвика нивниот интерес и истражување повторно.Широка Примена : дијаметар на играчка е околу 10СМ/3.94 во, која е погодна за chinchillas, зајаци, хрчаци, gerbils и птици.И големината е идеалната големина за валање, бие и играње.Еко-пријателски Дизајн : На џвака топката нема да предизвика било каква штета на животната средина.И тимотеј трева е природен biodegradable производ, што е многу подобро од други пластични или вештачки зајакот играчки.Пакетот Вклучува : пакетот вклучува 1 * тимотеј трева џвакање топка, која што може да се носи околу за домашни миленици.Спецификации(за) : Материјал : Тимотеј grass Size : 10СМ/3.94 in Application : зајакот, chinchilla и гвинеја pig Packing : OPPPacking Листа : 1* Тимотеј Трева Топката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата