TJLSS Аквариум Корални Декорација Риба Резервоарот Уредување Симулација на Коралниот Гребен Украси Пејзаж Оркестарот Додатоци

TJLSS Аквариум Корални Декорација Риба Резервоарот Уредување Симулација на Коралниот Гребен Украси Пејзаж Оркестарот Додатоци

Това е достапна
DEN 768.00
Количината на стоката:

Материјал : Смола.Се создаде природни и природно животната средина за рибите.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Безбедни и не се токсични.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Променете го вашиот аквариум во убава глетка.Тоа може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Број на модел : Аквариум decor Aquatic Украси Тип : Корални Ornaments Material : resin Type : fish Aquarium декорација : ornaments Fish Резервоарот уредување : Аквариум Accessories Create природен и природни животната средина за рибите.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Безбедни и не се токсични.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Променете го вашиот аквариум во убава глетка.Тоа може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација Забелешка : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата