TABOR АЛАТКИ Пластичен Прозорец Кутија Колонист со Дренажа Приклучок за Внатрешна и Надворешна Употреба, 15 1/2 Инчи Долго Правоаголна Преку Колонист. VER604A. (Антрацит)

TABOR АЛАТКИ Пластичен Прозорец Кутија Колонист со Дренажа Приклучок за Внатрешна и Надворешна Употреба, 15 1/2 Инчи Долго Правоаголна

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

МОДЕРНАТА УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН : Совршен за дизајнирање на прозорецот или помеѓу еден прекрасен балкон градина.На располагање во 8 бои за поддршка на било кој проект или идеја.Димензии : Должина 15.5" x Ширина 7.5" x висина 6.5", погоден за 2 години. 2 литри на почвата.ВКЛУЧУВА ДРЕНАЖА ПРИКЛУЧОК : отстранлив дренажа plug прави колонист погодна за двете внатрешна и надворешна употреба.СТАБИЛИЗАЦИЈА РОД : стабилизација род во центарот на колонист ќе овозможи лесно садење на две различни растенија.Покрај тоа, таа ќе се стабилизира колонист и да се спречи колонист од свиткување надвор од форма.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : planters се направени од високо-квалитетна пластика, така да не ќе мора да се справи со сите од недостатоците на глина planters, како chipping, напукнување, или промена на бојата.ЦЕЛ СО ДОВЕРБА.Ние во TABOR АЛАТКИ стоиме зад нашите производи.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, за поддршка, прашања во врска со нашите производи или резервни делови.Можете да инсталирате стабилизација род во центарот дел од колонист.на прачка ќе овозможи лесно садење на две различни растенија.Покрај тоа, таа ќе се стабилизира колонист и да се спречи колонист од свиткување надвор од форма.Отстранлив дренажа plug прави колонист погодна за двете внатрешна и надворешна употреба.Едноставно се отстрани црвено гумени затка за да се овозможи дренажа.На planters се направени од високо-квалитетна пластика, така да не ќе мора да се справи со сите од недостатоците на глина или terracotta planters, како chipping, напукнување, или промена на бојата.Димензии : Должина 15.5", Ширина 7.5", Висина 6.5".Погоден за 2 години. 2 литри на почвата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата