EcoColors Темно Руса Природна Боја на Коса - 8V

EcoColors Темно Руса Природна Боја на Коса - 8V

Това е достапна
DEN 718.80
Количината на стоката:

PPD Слободни, Глутен Слободни, Paraben Слободни, Пропилен Гликол Слободни.Ecocolors Темно Руса формулиран за сива покриеност.Апликацијата ќе резултира во Светло Руса нијанса на сива коса.На други нијанси на косата мора да се направи тест за влакно да се утврди на крајот сенка резултат.Користете Темни Русокоса ако сакате да се спротивстави на мало црвени тонови.Темна Руса може да се користи сам на сива коса.Секогаш се меша еднакви делови боја и инвеститорот.СЕКОГАШ се направи влакно тест и алергија тест според комплет насоки пред да аплицираат за некоја нова боја на вашиот целата глава.Eco Colors постојани бои косата, сега се достапни на јавноста во 13 природни нијанси.Вратите на вашата коса со жив природен изглед на боите!Ако сте свесни за она што вид на хемикалии што се изложуваат себеси да се или да не имаат време да одат на вашата коса стилист, гледајќи прекрасни се уште е лесно.Цел на вашата боја на коса за полнење да бидат испратени директно до вашиот дом!Приклучи се на илјадници задоволни клиенти, кои се префрлив на Eco Colors Haircolor.Прочитајте состојка листата ве молиме пред купување.Eco Colors не е целосно ботанички, а не е "лек за сите" за сите алергии.Секогаш има здравствен план во место со вашиот лекар ПРЕД да се обиде Eco Colors Haircolor во случај имате било каков вид на алергиска реакција.Ако бојата е солидна пред мешање, се кандидира на боја шише под топла вода, пред да се меша со инвеститорот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата