VGEBY Електричен Велосипед Конверзија Комплет, 48V 250W Моторни 24in 12G Rim со KT900S Метар Ebike Конверзија Колекции DIY Додатоци

VGEBY Електричен Велосипед Конверзија Комплет, 48V 250W Моторни 24in 12G Rim со KT900S Метар Ebike Конверзија Колекции DIY Додатоци

Това е достапна
DEN 6786.96
Количината на стоката:

* Моторни Спецификации На електричен велосипед модификација комплет е 48 V 250 W моторни спецификација, моќен, погоден за DIY електрични велосипеди, погоден за 24 инчен венчиња. * Бучава-без Операција Овој електричен велосипед модификација комплет може да се претвори вашиот велосипед во електричен мотор, brushless центар мотор, бучава-без операција, и целосно да уживате во забавата на возење. * Одлично Измена Опрема На електричен велосипед конверзија комплет има моторни брзина од 25 км/ч, која е многу погодна за велосипедисти кои сакаат да ги оспорат.Тоа е одличен електричен велосипед модификација опрема. * Лесно да го Инсталирате и да Работат На електричен велосипед модификација комплет е многу лесно да инсталирате и да работат, и е одличен конверзија додаток за електрични велосипеди, кои може да се купат и да се користат со доверба. * Услугата за Гаранција Ако имате било какви прашања во врска со нашите електричен велосипед модификација полнење, можете да не контактирате преку е-маил во секое време, ние ќе ви одговори и да ги реши вашите прашања во време, како што безусловна враќање на стоки во рамките на важечките време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата