С&D Алатка Компанија 19223-XV752 Повеќе Flute Плоштадот Носот Крајот Мелница, Еден Крајот, Долго, Т-15 Кобалт Челик, 1 Фабрика Дијаметар Од 1 месо тело со Дијаметар, 4 Flute Должин?

С&D Алатка Компанија 19223-XV752 Повеќе Flute Плоштадот Носот Крајот Мелница, Еден Крајот, Долго, Т-15 Кобалт Челик, 1 Фабрика Дијаметар

Това е достапна
DEN 4460.64
Количината на стоката:

Повеќе Flute Endmill - Еден Крај - Долго - T-15 Кобалт Челик.Мелница Дијаметар : 1 - месо тело со Дијаметар : 1 - Flute Должина : 4 - вкупна Должина : 6 1/2 - Број на Флејта : 4. Редовно се опремени со центарот за сечење и десната страна се намали, десната рака на спирала.Произведено во САД.Располагање со не-центар и центар еден и и двојно крајот. 2, 3, 4 и повеќе flute LH и RH се намали и LH и RH Спирала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата