Растеглив Змеј Скали Holographic DURAG 360/540/720 Бран - Долга Опашка

Растеглив Змеј Скали Holographic DURAG 360/540/720 Бран - Долга Опашка

Това е достапна
DEN 143.76
Количината на стоката:

Ласерски Холограмот.Удобно.Лесен.Создава неверојатни бранови.Повеќе Бои.На Растеглив Змеј Скали Holographic Durag е лесен, удобен, durag помага да се неверојатно креативни 360, 540, и 720 бранови.Змеј Скали Durag нуди целосна сит покриеност со супер еластичен материјал кој контури на вашата глава.Долгата опашка, и широк долго ремени направете го тоа лесно да се прилагоди.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата