9-ти Роденден Квадратен Корен од 81 & Прекрасен - 20oz Шише за Вода Изолирани Гимнастик од не ' Рѓосувачки Челик - за Пријател, Сопруга, Сопруг Гранд-Тато Мама Родител Неј?

9-ти Роденден Квадратен Корен од 81 & Прекрасен - 20oz Шише за Вода Изолирани Гимнастик од не ' Рѓосувачки Челик - за Пријател, Сопруга,

Това е достапна
DEN 527.76
Количината на стоката:

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20oz вредност на течни со завртка врвот.Тоа доаѓа со carabiner за лепење на торба.КОРИСНА И УНИКАТНА : Креативни и прилагодени подарок дека тој или таа ќе се допаѓа, и тие ќе го носат секој ден кога тие одат на училиште, канцеларија, одат пешачење или велосипедизам.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Замислете изгледот на нивните среќни лице, кога тие се отвори на подарок кутија и да се најде овој кул персоналните шише за вода.Производ Големина : 7.4 x 2.8 x 2.8 инчи (Висина x Широчина x Длабочина) и 9.1 инчен (Обем).ПОДАРОК ТИЕ ЌЕ го САКАМ : да се Забавуваат и топло присутна колеги, најдобрите пријатели, членови на семејството, како сопруг, сопруга, мајка, татко, баба, дедо, чичко, auntie, внука, внук, син или ќерка.ЗА ПОСЕБНИ ПРИЛИКИ : Роденден, свадба годишнина, ангажирање, Мајката на Татко Денот на Вљубените, Божиќ Божиќ денот на Благодарноста, Велигден, дипломирањето, бременост, пензионирање или спомен.Ова Шише за Вода е сигурен да го направат вашиот живот насмевка од уво до уво.Најдобрите подароци се лични и функционални, а тоа е зошто оваа смешна подарок шише за вода е фантастичен избор.Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Таа има 20 мл вредност на течни со завртка врвот.Тоа доаѓа со carabiner за лепење на торба.Измијте со рака се препорачува.Производ Големина : 7.4 x 2.8 x 2.8 инчи (Висина x Широчина x Длабочина) и 9.1 инчен (Обем).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата