LONMEN 17.3 Инчен Лаптоп Торба,Компјутерски Ракав за Носење за 17.3 Lenovo IdeaPad 330 / HP Павилјон/Acer/MSI/ASUS (Црна)

LONMEN 17.3 Инчен Лаптоп Торба,Компјутерски Ракав за Носење за 17.3 Lenovo IdeaPad 330 / HP Павилјон/Acer/MSI/ASUS (Црна)

Това е достапна
DEN 623.76
Количината на стоката:

ГОЛЕМИНА - Надворешни димензии : 17.12" x 12.40" x 0.98" / 43.5 x 31.5 x 2.5 cm, внатрешни димензии : 16.73" x 12.0" x 0.78" / 42.5 x 30.5 x 3 cm.FUNCTIONtop се справува може да се сокрие подалеку и да се повлече во џебот,па ќе може да го носи тоа како ракав случај;багаж рака им овозможува на лаптоп торба за фиксирање на багажот/куфер.МЕКА ОБВИВКА ЗА ШОК АПСОРПЦИЈА - Овој лаптоп ракави со рака карактеристики на полиестер пена баласт слој и мека ткаенина поставата за судрат и шок апсорпција и заштита на вашиот компјутер од случајно гребнатини.ДОВОЛНО ПРОСТОР врвот се справува може да се сокрие подалеку и да се повлече во џебот,па ќе може да го носи тоа како ракав случај;багаж рака им овозможува на лаптоп торба за фиксирање на багажот/куфер.Главната лаптоп оддел : Прилагодено и совршено одговара на вашиот лаптоп, пространа и удобно за вашиот лаптоп, да ви даде лесен и удобен пристап.Две одделни прегради : Дизајниран со Лепенка, се обезбеди пространа и да се обезбеди простор за вашиот мал лаптоп, i Pad, A4 датотеки или книги, поттикне и сл.Две closable zip странични џебови : За чување на неколку мали, но битни додатоци како што се usb кабли, глувчето, i Phone, преносни моќ банка итн., со мали отвори за да ги зачувувате вашите пенкала, SD или мемориски картички, кредитни картички.., кој ви овозможува да конкурираат проштална да дневни безредие!.Здрав и мазна dual-метал патент : двонасочна патентите ви овозможи лесно да го лизгачот по затворањето.Не се грижи за тоа добива заглавени или џем во аголот.Отстранлив кука : Рамо за околу рака може да биде одделен од чантата.Рачна ташна?Торба?Она што ви треба!.Витко Багаж рака на задниот дел : Се доста удобен за вас да се поправи торба за лаптоп на количка на вашиот багаж, совршен за вашиот воз или аеродром носат -, нека вашето патување слободни и пријатно!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата