Candelabras Свеќа Носителот Божиќ Декорација Свеќа Носителот Божиќ Дрво Божиќ Декорација Животно Црвена Свеќа Носителот Декорација Дома Декорација Декорација Пар

Candelabras Свеќа Носителот Божиќ Декорација Свеќа Носителот Божиќ Дрво Божиќ Декорација Животно Црвена Свеќа Носителот Декорација

Това е достапна
DEN 2352.00
Количината на стоката:

【Високо-квалитетни материјали】 : ковано железо, одлична изработка, не избледуваат, не ' рѓа, и е издржлив. 【Препорачува причина】 : Божиќ црвено мали правец на фенер во собата, Божиќ Дедо Мраз Божиќ елени декорација прави на сценографијата повеќе убави и топли, зголемување на жива атмосфера на живот. 【Најдобар подарок】 : Овој светилник е благородна и најлуксузниот и може да се користи од страна на вашето семејство или пријатели да ги красат куќата и ја даде за него / неа, најдобар дар за да се задоволат потребите на пријателите и семејството. 【Сеопфатна ефект】 : Нашата светилник не е само производ, но исто така и вашите интимни nanny во текот на животот, обезбедување на вас со интимни, различни избори, кои ви даваат топла семејство. 【Употреба сцена】 : вашиот светилник може да ја најдете својата позиција во секоја соба, компатибилен со разни декорации, погоден за дневна соба кафе на маса, спална соба ноќната, канцеларија, студија, свадба, банкет и на други места. ● Овој светилник е со висок квалитет, убава и практична, и има повеќе значења, што може да создаде романтична и релаксирана атмосфера за вашето семејство.Ова е вашиот прв избор!● Материјал : Железо.● Стил : Европски стил.● Количина : 2 парчиња.● Боја : Црвена.● Големина : 7.5 * 7.5 * 11cm (3 * 3 * 4in)● Забелешка : 1. Ние само го продаде свеќници (со исклучок на свеќи) и други предмети.2. Прирачник за мерење може да има грешка на 1-3 CM.Иконата на податоци е за повикување само.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ве молиме да се разбере;3. Поради ефектите на снимањето технологија, светло, дисплеј параметри и други фактори, реалните бои и фотографии ќе бидат малку различни, што зависи од конкретната производ.4. За испорака : Ние ќе брод во рок од 3-5 дена, и времето за испорака е 7-15 работни дена.5. Ви благодариме за вашата шопинг и да ви посакам среќен шопинг;6. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.7. По-продажбата на : Нашите производи се фабрички директна продажба, обезбедување на квалитет, нашата продавница придава големо значење на клиентите искуство, ние ќе ги реши сите проблеми на време, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата