WITHMOONS Супермен Shield Бејзбол Капа Маскирна Шема Памук Шапка AC11016

WITHMOONS Супермен Shield Бејзбол Капа Маскирна Шема Памук Шапка AC11016

Това е достапна
DEN 659.76
Количината на стоката:

100% Памук.Една големина, Прилагодлив (55~60cm, 21.5~23.5 инчен).Пред покрена супермен shield везови.Убаво заврши.Целосно лиценцирана квалитет на производот од DC comics, Правда Лигата. 80% Памук, 20% Волна.Воведување на WITHMOONS Супермен Shield Бејзбол Капа Маскирна Шема Памук Шапка дека е добар избор и за внатрешна и надворешна активности и изгледа добро, во секое време и насекаде.Бои : Беж.Материјал : Памук 100% .Големина на : 55~60см.Тежина : 88g.Culori Достапни : Црна.Материјал : Памук 100% .Големина на : 55~60см.Тежина : 88g.Бои : Сива Боја.Материјал : Памук 100% .Големина на : 55~60см.Тежина : 88g.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата