360 степени Мулти-Агол на Ротирање Кат Мрзливи Стојат,Таблет Стенд - Таблета Кат Штанд со 4.7-12.9 во Gooseneck Рака Компатибилни се со паметни телефони/Таблети Свиткана Така

360 степени Мулти-Агол на Ротирање Кат Мрзливи Стојат,Таблет Стенд - Таблета Кат Штанд со 4.7-12.9 во Gooseneck Рака Компатибилни

Това е достапна
DEN 1312.80
Количината на стоката:

ИНДИВИДУАЛИЗИРА НОСИТЕЛОТ : 360 ° ротирачки топката,да се прилагоди на агол на волја,повеќе мртов агол ротации,може слободно да се извртени да се прилагоди на агол.ЕРГОНОМИЈА НА РАБОТА : Лифт телефони, таблети и други уреди за око ниво, па можете да се избегне вратот болка мускулен замор.Лесно прилагодување на висината на протезата,зајакнување на товарот,и одбиваат да ја промените доделување должина произволно.ФЛЕКСИБИЛНИ ТАБЛЕТА НОСИТЕЛ : Универзална клип за мобилен телефон и таблет компјутер,компатибилен со поопширни,4.7-11 инчи.РАЗНОВРСНА : пребарувате содржините на вашиот уред,читање на книга на вашиот e-reader,гледањето на некој филм на вашиот или игри.Не влијае на полнење,го задржува интерфејси на двата краја,не го попречуваат полнење.МАТЕРИЈАЛ : Лесни и стабилна,чиста метална база,мека памучна подлога за база,не се лизга, без повреда на подот,опкружен со метална цевка,силикони.Бесплатни вашите раце и рамена и врат лесно,без раце,гледајќи драми,гледање филмови,и уживање во вашите тивко време тивко Карактеристики : стенд може да се најде на држење на телото што ви одговара со висината на knob Има таблета вертикално или хоризонтално,ротира 360 степени!Видете прилагодување на агол.Центарот на гравитација на база е стабилна и не ќе падне.Силна метал црево не падне,со пондерирање на база,силно оптоварување bearing Strong поддршка Може да сноси ≥3kg Мобилни телефони и таблети се обично 4.7-11 инчи,мобилни телефони се фиксни вертикално,додека таблети се фиксни хоризонтално Мрзливи стои со далечински управувач за Лесно да се движат,можат да се користат насекаде,ноќни / дневна соба / фитнес соба,лесно да се движите, Тоа не ќе му наштети на машината кога се затегнати,висока затегнувачка цврстина пролет,силиконски влошки на двата краја и меки подлоги на дното може да ја спречи лизгање и не гребење на подот спецификација : Име : Мобилен телефон таблета кат штанд Материјал : гума + легура Се применува : Универзалната за мобилни телефони и таблети Рамен големина : 4.7-11 инчи Мобилен телефон е применливо големина : 4.7-12.9 инчи Големина : 28x160cm Достапни во различни стилови : Триаголник легура модел / диск легура модел / триаголник далечински управувач модел / диск далечински управувач модел Пакетот вклучува : 1 X таблета кат штанд Совети : во Текот на снимањето процес,вистинската боја на сликата може да биде малку поинаков од производот поради фактори како што се светло,камера,екран settings и така натаму.Види вистинската боја.Димензионални грешки : 1-2 СМ грешки може да се случи со различни Испорака Датум : пакет ќе се врати за 30 месеци во рамките 7-21 работни дена.Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме оставете порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Name:
Mobile phone tablet floor stand
Material:
rubber + alloy
Be applicable:
Universal for mobile phones and tablets
Flat size:
4.7-11 inches
Mobile phone applicable size:
4.7-12.9 inches
Size:
28x160cm
Available in different styles:
Triangle alloy model / disk alloy model / triangle remote control model / disk remote control model :
Package includes:
1 X tablet floor stand :
Tips:
During the shooting process,the actual color of the image may be slightly different from the product due to factors such as light,camera,screen settings and so on. See the actual color.
Dimensional errors:
1-2 CM errors can occur with different
Delivery Date:
The package will be returned for 30 months within 7-21 working days.
If you have any questions about this product,please leave a message and we will get back to you within 24 hours. :

Слични производи во категоријата