KuiiBoii 48 Боја Обоени Моливи, Погодна за Возрасни, Деца и Боење Книги, Уметник Скица на Цртеж Молив Уметнички Занает Резерви.

KuiiBoii 48 Боја Обоени Моливи, Погодна за Возрасни, Деца и Боење Книги, Уметник Скица на Цртеж Молив Уметнички Занает Резерви.

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

✎ 【Безбедност】 Kuii Boii обоени моливи имаат мека, мазна core која обезбедува непречено и светли бои.Не-токсични, киселина-бесплатно, безопасни, сите материјали се еколошки. ✎ 【48 Единствени Бои】 48 единствени бои може да се обезбеди ќе го користите да се создаде исклучителна на уметнички дела.Скица, боење.Таа е погодна за сите типови на хартија и може лесно да се бојадиса и обоени. ✎ 【Преносни】 Лесни, простор за заштеда, шарени пен носителот.Студентите може да се стави на пен носителот на работ на училиште торба и да ја однесете до училиштето или да креда постави каде било, дома, во студиото, во сликарството соба, итн. ✎ 【Исклучителен Подарок】 Ова е кутија од исклучителна обоени молив поставува погоден за роденден, Божиќ, училиште или друга посебен ден скица љубовници, деца кои сакаат да се наслика, професионални уметници и студенти. ✎ 【Услуги на клиентите Гаранција】 Ние и ветуваме да ги реши сите ваши проблеми кога ќе го купите производи од NLM-НИ продавници.Целосна наплата е достапен, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Kuii Boii молив поставите има 48 бои, и можете да ги користите за да се создаде различни модели за истакнува и бои.Обоени молив кофа тежи само 400g, која е многу погодна за чување и вршење.Ако сте родител, тогаш вашите деца можат да ги земе во училиштата, салони, библиотеки и други места да ги користат нивните уметност и креативност.Ако сте сликар, вие исто така може да донесе исклучителна работи преку него.Затоа, JPARR обоени молив подесување ќе биде многу погоден за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата