Kuizee Складирање Торба Торбичка Перење Кеси Симпатична Еднорог Мачка Kawaii Памук Обновливи Водоотпорен Дише Прашина-Доказ Drawstring Мулти Употреба 20.5 Инчен

Kuizee Складирање Торба Торбичка Перење Кеси Симпатична Еднорог Мачка Kawaii Памук Обновливи Водоотпорен Дише Прашина-Доказ Drawstring

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

МАТЕРИЈАЛ:Памук+намалување јаже+водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е прав доказ за заштита на вашите предмети од оштетување.ГОЛЕМИНА : 20.5 инчен(В)×13inch(дијаметар), совршен за вашиот ранец, најголемиот чанта, satchel, долги чизми, палта, валкана облека, итн.Мулти Употреба : Може да се користи како Перење Кеси,Чевли торба,и совршен за организирање и зачувување на unorganized предмети,исто Така се користи како Дедо мраз Вреќи.Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : да ја Заштедите меморијата и го прави пакување едноставен и лесен,како што е совршен помошник на подвижни ден.Оркестарот:за Разлика од чиста бела складирање кеси, нашите кеси се украсени и со нетрпение повеќе живописни и интересни.Материјал опис : Памучна Ткаенина(Памук-лен) материјал,Дише, пот-апсорбирање, природни и еколошки, удобно, кожата-пријателски, анти-статички.Производ параметри : 20.5 инчен(В)×13inch(дијаметар).Предности : кеси се исклучително разновиден и може да се користи за кампување патувања, генерален складирање, и како помошник на подвижни дена.Совршен торба за Перење Кеси,Чевли торба,организирање и чување на unorganized предмети,Дедо Вреќи,колеџ студентите кои живеат во домови, стан dwellers, и деца валкана облека сортирање алишта дома.Drawstring cinch-топ со кабелот за заклучување за лесно затворање.Имајте на ум : може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата