Апсолутна Топлина Интелигентни Професионални Серија Рамен Железо, Брусен Металик, Розова

Апсолутна Топлина Интелигентни Професионални Серија Рамен Железо, Брусен Металик, Розова

Това е достапна
DEN 1174.80
Количината на стоката:

Солидна керамички плочи исполнет со црниот турмалин gemstones да се дистрибуираат топлинска рамномерно без оштетување на косата.Ionic технологија за да се промовираат silkier, неспокојот на косата.Променлива температура се движат од 140450 степени.Елегантни, ергономски, не се лизга на зафат со завртување кабелот за напојување за да се спречи заплитане.Безбедни за употреба на keratin и не третирана коса.Absolute Heat, очекување пркосејќи им фузија на технологија и функција, го подига индустриски стандард.Заедно со постигнување на 450ºf (232ªc) во рекордно време, про ion виткање стапче може да се пофали trifecta фузија технологија за користење на забрзано загревање на титан, далеку заклучи топлина на керамички и ionic излез на турмалин да ја испорача совршено стилизирана коса без штета предизвикана од топлина шила.Про ion виткање стапче носи бескомпромисен перформанси ад флексибилност за да се создаде обемна, frizz слободни кадрици и бранови со неверојатен сјај.Сигурен квалитет, апсолутна топлина е про ion колекција носи елегантни, професионални технологија за беспрекорна tresses без разлика на губење на видот.Карактеристики : Ултра мазна керамика/титаниум исполнет барел и клипот што помагаат да се елиминираат frizz за silkier, долго листата стилови на софистицирани грејач промовира побрзо, униформа heatingnegative ionic технологија го неутрализира позитивни јони во оштетена коса да се создаде мазна, здрава-во потрага hairfar инфрацрвена топлина помага во одржување на губење на природната влажност на рамнотежа attains максимална температура на 450f(232 в) брзо.Професионални должина ротирачки кабелот овозможува слободно движење и се избегнува заплитане дизајниран за употреба за сите типови коса, вклучувајќи keratin третирана коса.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата