TORRO Мобилен Телефон Случај Компатибилен со iPhone 12 - Квалитетна, Вистинска Кожа Покрие со Картичка Слотови и Хоризонтална Гледање Стојат [Трајни Frame] (Црвено)

TORRO Мобилен Телефон Случај Компатибилен со iPhone 12 - Квалитетна, Вистинска Кожа Покрие со Картичка Слотови и Хоризонтална Гледање

Това е достапна
DEN 911.76
Количината на стоката:

КОМПАТИБИЛНОСТ – Овој случај е САМО компатибилни со i Phone 12 верзија на 2020 ослободување, со 6.1 инчи дијагонала големина на екран. (постојат 4 верзии на i Phone 12.).ПРЕМИУМ КОЖА - На TORRO премиум кожа стојат случај за i Phone 12 е рачно изработени од вистински патент црвена кожа со високо сјаен финиш, за разлика крим микрофибер внатрешни работи и TORRO бул глава на insignia.Многу елегантен случај кој ќе бидете сигурни да додадете различни бои на вашиот уред.ИЗДРЖЛИВИ РАМКА – микрофибер наредени, силикон-врз основа на внатрешна рамка.Зајакнато здрав задна плоча со трајни, флексибилни силикони страни да им помогне со шок апсорпција.ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ - хоризонтална застане на функцијата е наменета за ТВ стриминг.Случајот придобивките од 3 картичка слотови и посебен оддел за сметки/приходи.АВТЕНТИЧНИ ТЕНОК ДИЗАЈН - магнетното страна затворање обезбедува севкупна тенок профил.Оригиналниот и автентичен TORRO производ дизајниран во велика БРИТАНИЈА, специјално за i Phone 12. На TORRO i Phone 12 стојат случај со својата супериорна кожа, е наменета за оние кои бараат стилски, функционални и висок квалитет на производот да се подобри и заштити нивниот i Phone.На TORRO вистински патент црвена кожа со висок сјај заврши со спротивставени крем микрофибер внатрешни работи и TORRO бул глава на insignia.Многу елегантен случај кој ќе бидете сигурни да додадете различни бои на вашиот уред.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата