Бања Стаклена Полица, Wallmounted Складирање Багажник со Двојно Крпа Решетката и Кука,за Кујна, Туш кабина, D-J, Двоен Слој, 60см

Бања Стаклена Полица, Wallmounted Складирање Багажник со Двојно Крпа Решетката и Кука,за Кујна, Туш кабина, D-J, Двоен Слој, 60см

Това е достапна
DEN 1600.80
Количината на стоката:

⋆ [Инсталација метод] полица усвојува завртка вградени инсталација метод, која е цврст и издржлив, дури и ако тоа го носи тежината, на полица не ќе падне. ⋆ [Безбедност] Полици покачување на парапет да се спречи предмети од паѓање, задебелена калено стакло, висока цврстина, отпорност на абење, дури и ако оштетената страна на надворешни сили, тоа не ќе му се наштети на човековото тело, и го користат повеќе увери. ⋆ [Интимни дизајн] Doublelayer полици се зголеми на слој проред, дури и големи шишиња може да бидат поставени. ⋆ [Погодно] Постојат два интегрирани куки на дното на полица, која може да се откажам малите објекти, како што се бања топки или четки.Тоа, исто така, има двојно крпа барови.Суви крпи и влажни крпи можат да бидат сместени одделно да се избегне средина за размножување на бактериите. ⋆ [Здрав и стабилен] полица е направен од нерѓосувачки челик и задебелена калено стакло, која е corrosionresistant, nonrusting, цврсти и издржливи, силна loadbearing капацитет, и зезнав да се направи тоа се повеќе стабилни.Полицата е направен од дебелина 8мм калено стакло, која е висока во сила, wearresistant, лесен за чистење, зголемената заштитна ограда, предмети нема да падне, и го користат послободно.Полица располага со двокреветни крпа барови, суви и влажни крпи се сместени одделно да се избегне средина за размножување на бактериите.Исто така постои и една јадица на дно, која може да се откажам од некои мали предмети, за да се избегнат срам од никаде, да се стави it Features : 1. Задебелена калено стакло, висока цврстина, отпорност на абење, лесно да се clean2. Мазни рабови, не боли вашиот hands3. Со двојно крпа барови и куки, големи складирање space4. Зголемување на оградата за да се спречи предмети од falling5. Завртка арматура, стабилна и safe Specifications : 1. Име : Стакло Shelf2. Материјал : не ' рѓосувачки челик + калено glass3. Големина : Еден слој : 40 x 12 x 26cm/16 x 5 x 10in50 x 12 x 26cm/20 x 5 x 10in60 x 12 x 26cm/24 x 5 x 10in Double слој : 40 x 12 x 56cm/16 x 5 x 22in50 x 12 x 56cm/20 x 5 x 22in60 x 12 x 56cm/24 x 5 x 22in Package содржина : стаклена полица + проширување завртка (не вклучувајќи и други работи)Инсталација метод : завртки вграден installation Note : 1. Поради снимање на светлина и од други причини, не може да биде благо боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме прости me2. Ве молиме овозможи мало отстапување во мерењето data If имате било какви прашања пред или по купувањето, можете да контактирате со нас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата