Lunata Cordless Рамен Железо/Styler Плус+ | 1 Инчен Рамен Железо | Титаниум Рамен Железо | Косата Tools | Косата (Бели + Розово Злато)

Lunata Cordless Рамен Железо/Styler Плус+ | 1 Инчен Рамен Железо | Титаниум Рамен Железо | Косата Tools | Косата (Бели + Розово Злато)

Това е достапна
DEN 5040.00
Количината на стоката:

СОВРШЕНО КОСАТА ДОДАТОК – Комбинирање на луксуз, дизајн и иновативна технологија, ние го претстави првата полна големина cordless рамен железо за да стигнат до 450 степени, конструирани да се движат без напор со вас од дома да се работи, да салата, кога патувате или сте во движење.CORDLESS КОСАТА – Земете вашата cordless styler со вас и секогаш да изгледа вашиот најдобар.Одликувајќи се со силиконска маска, USB-C полнење кабел и отстранлив литиум-јонска 5000 m Ah батерии со двојна напон (100-240 V 50/60 Hz) на текст, можете да ја искористам оваа рамни железо било каде во светот што сакаат да одат.ВРВЕН ДИЗАЈН – Со варијабилна титаниум таблички, едно надополнување на времето на е 2,5-3 часа и прилагодлива температура помеѓу 200-450 F (93-232 C), на Lunata безжична рамен железо ви дава 45 минути на употреба во полна сила.ИЗБЕРЕТЕ ја ВАШАТА БОЈА – Одберете го Lunata cordless коса straightener што одговара на вашиот начин на живот.Изберете од сјајни бели со розово злато титаниум плочи и детали, или мат црни со розово злато титаниум плочи и детали.КВАЛИТЕТ ГАРАНТИРАН – Lunata е синоним за иновативни, ја менува играта, cordless стил tools.Ние нудиме една година гаранција против производствени дефекти.Само контактирајте го нашиот сервис центар доколку имате било какви прашања во врска со вашата коса straightener купување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата