Ryka Жените Vida RZX

Ryka Жените Vida RZX

Това е достапна
DEN 1122.96
Количината на стоката:

Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Пета мерки околу 0.75".РЕ-ZORB големо влијание перница во петицата најдобри во амортизирање и флексибилност.Дише мрежа со поддршка синтетички облоги.Гумени outsole со стожерот точка и стратешки flex жлебови.Анатомски Прецизни-Враќање footbed.На врв на ryka перформанси, оваа обука чевли карактеристики на нови rzx технологија платформа.Rzx го иновира да се обезбеди и поголема флексибилност и тапацир во тренинг чевли – таа веќе нема да се одлучи помеѓу две.Кој ултра flex во forefoot, на наизменични flex бразди на врвот и на дното на midsole, и во гумени outsole, rzx намалува forefoot притисок за време на вежбање.Rzx карактеристики ре-zorb® во пета, со цел да се апсорбира ударот и да се обезбеди перница сите на патот до flex зона, креирање на крајниот искуство за нејзините нозе, а ослободување на својот ум да се фокусира на тренингот.Како поддршка и дише горниот обезбедува поддршка и овозможува флексибилност во сите правото области.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата