Долго Spout за Полевање Може да се Нордиските Стил Бранеа од Нерѓосувачки Челик Растенијата Наводнување Тенџере за Внатрешна и Надворешна Градина Куќа Цвет Бонсаи Р?

Долго Spout за Полевање Може да се Нордиските Стил Бранеа од Нерѓосувачки Челик Растенијата Наводнување Тенџере за Внатрешна и Надворешна

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

【Наводнување Комплет】 комплетна наводнување за полнење да се задржи вашата здрави растенија. 【Долго Spout】Специјално дизајнирани со долго spout за оваа наводнување може да, тоа им овозможува на вода оди длабоко во цвет тенџере, исто така, полесно е да се контрола на проток на вода и да се избегне одлевање или јавните брак на лисјата. 【Изградена Минатата】 Нашата фабрика за полевање може да има 40oz/1300ml голем капацитет, тој е направен од премиум нерѓосувачки челик, тоа е издржлив и не е лесно да ' рѓа.Покрај, на сјајни полиран финиш може да се спротивстави на дневни гребнатини, корозија и tarnishing. 【Ергономски се Справи со】 Криви круг се справи обезбедува мека да зафат, удобен и лесен за употреба со сите големина на рацете.Исто така, се одликува со лесен и лесно да се носат, само пополнете ја со вода и да уживате во вашето градинарството. 【Нордиските Стил】На единствени моден боја носи ретро изглед, со што се зголемува модерната естетска за украсување било стил на вашата соба или градина.Покрај, тоа, исто така, ќе биде одличен подарок за градинар, мајка, баба и дедо, итн.Боја : Сребро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата