UNICRAFTALE 1000pcs(500pairs) не ' Рѓосувачки Челик Уво Куки 0.7 мм Pin Уво Жица со Јамка Earring Куки Риба Уво Жица за Капка Обетки Накит Одлуки 20x19.5mm, Дупка 2mm

UNICRAFTALE 1000pcs(500pairs) не ' Рѓосувачки Челик Уво Куки 0.7 мм Pin Уво Жица со Јамка Earring Куки Риба Уво Жица за Капка Обетки

Това е достапна
DEN 722.16
Количината на стоката:

Количина : 1000pieces уво жици; Големина : за 19.5 mm широк, 20mm долго, pin : 0.7 мм, дупка : 2mm; Метални материјал : не 'рѓосувачки челик; Метална Боја : не' рѓосувачки челик боја.Издржлив Материјал : Овие earring куките се направени од не ' рѓосувачки челик, трајни и анти-оксидација, добро за вашето долгата употреба.Не грижете се за секојдневна употреба.Игран : Лесно да креирате сопствени убава и посебен обетки.Нашите куки дојде со окцето, па лесно можете да ги приложите вашите скок прстен, синџир или pendant.Употреба : Одлична за вашиот earring проекти и асортиман, им даде на вашиот обетки крајната допир на убавина, елеганција, совршен за да се направи рачно изработени занаетчиски.Единствен Присутен : може да се направи најмногу од вашиот имагинација за да се созд посебен обетки за ќерка, љубовник, мајка, или свој посебен рачно изработени занаетчиски.Опис : UNICRAFTALE Нерѓосувачки Челик Earring Куки Карактеристики : Овие се изработени од високо квалитетен не 'рѓосувачки челик, тоа е голема прифатлива алтернатива за фунта сребро, цврсти и издржливи, може да се користи за долго време не' Рѓосувачки челик прибор за вас да DIY вашиот накит, мислејќи дека се најдобри наоди за вашиот jewelries, само да ги користите на најдобар начин Спецификации : Материјал : не 'рѓосувачки челик Метална Боја : не' рѓосувачки челик боја, Големина : за 19.5 mm широк, 20mm долго, pin : 0.7 мм, дупка : 2mm.Пакет : 1000pieces Забелешка : Боја може да биде малку поинаква од слика, бидејќи на различни екранот на уредот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата