200PCS Ковчег & Бадемово Притиснете На Ноктите, Cosics 5 Мешани Бои Акрилик Лажни Нокти Совети Целосно Покритие за Жените, Сјајни француски Вештачки Лажни Нокти Долги Дол?

200PCS Ковчег & Бадемово Притиснете На Ноктите, Cosics 5 Мешани Бои Акрилик Лажни Нокти Совети Целосно Покритие за Жените, Сјајни

Това е достапна
DEN 195.84
Количината на стоката:

2 ВО 1 Пред-во Облик на доградба на Акрилни Нокти - Cosics лажни нокти комплет вклучува 100pcs ковчег .Притиснете на ноктите прилагодување за свадба, Божиќ, ноќта на Вештерките, партија клуб, proms.Датотеката страни и cuticle област за точна одговара со нокти стап, кој ќе го носат лажни ноктите подобро.Чисти ноктите со алкохол пред подлога, а потоа можете да го отстраните многу полесно кога сакате.Стави на лажни нокти и притиснете на нив, за околу 10 секунди.Датотека или намали вишокот на дел од нив со нокти датотека, ако е потребно.Лепило Јазичиња : ставете ги вашите нокти во топла вода за 2 минути и лепило табовите може да се отстрани полесно.Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Во тој случај, можете исто така да се исчисти остане нокти налепници со вода.Не постои помине лепак или двојно страна лепило налепница вклучени во овој пакет.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив поради светлина и различни компјутерски монитор.Се надевам дека ќе може да се разбере.Една боја никогаш не изгледаше толку кул, да се направи помине уметност поп со контрастни бои.Правење на вашите омилени бои се издвоите дури и повеќе од поставата секоја шајка во контрастни бои.Воопшто не се грижи за единството.На различна дебелина прави дизајн и база на боја поп.Cosics е со цел да понуди висок квалитет и тренди нокти убавина додатоци кои помагаат да се освежи вашите нокти стил.Со одличен и напредна технологија на производство, Cosics прави своите производи не само да има добар изглед, но исто така има добар квалитет.Како сигурен продавачот, ние секогаш се трудиме да го обезбеди добар квалитет на производите, како и одлична услуга на нашите клиенти.Има сериозно не погрешен начин да скокаат во Cosics Солидна Сјајни Мешана Боја Лажни Нокти Совети во Собата.Како да го Користите : .Датотеката страни и cuticle област за точна одговара со нокти стап, кој ќе го носат лажни ноктите подобро.Чисти ноктите со алкохол пред подлога, а потоа можете да го отстраните многу полесно кога сакате.Стави на лажни нокти и притиснете на нив, за околу 10 секунди.Датотека или намали вишокот на дел од нив со нокти датотека, ако е потребно.Отстрани Совети : .Лепило Јазичиња : ставете ги вашите нокти во топла вода за 2 минути и лепило табовите може да се отстрани полесно.Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Во тој случај, можете исто така да се исчисти остане нокти налепници со вода.Топло Совети : .Не постои помине лепак или двојно страна лепило налепница вклучени во овој пакет.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив поради светлина и различни компјутерски монитор.Се надевам дека ќе може да се разбере.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата