Tgoon Сува Нозе Callus Removers, 4.4 x 13.4 x 4.4 cm 1500mAh 1.5 Часа Вистинското Работно Време Callus Смена Направени од Алуминиум

Tgoon Сува Нозе Callus Removers, 4.4 x 13.4 x 4.4 cm 1500mAh 1.5 Часа Вистинското Работно Време Callus Смена Направени од Алуминиум

Това е достапна
DEN 2258.40
Количината на стоката:

Едно‑копче прекинувач, едноставна операција, со регулатор, лизгачки опрема за да ја прилагодите брзината.Трае само неколку минути да се ослободи од calluses, направи вашите нозе мазна, и ја чува кожата и убава.Моќен ниски‑бучава и вибрации на моторот, удобно држење и долготрајна работа. 360‑степен ротација може да се отстрани сувост, сува потпетици, мртвата кожа и calluses.Алуминиумско куќиште, бакар мотор, цврсти и издржливи, ергономски дизајн, удобно да се одржи.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Нозе Callus Removers Material : Aluminum Power Снабдување на Владата : USBBattery Капацитет : 1500m Ah Speed : 400rpm Full Полнење Време : 2.5 Hours Continuous Не-Оптоварување Работно Време : 8 Hours Actual Работно Време : Околу 1,5 Hours Size : Прибл. 4.4 x 13.4 x 4.4 cm/1.7 x 5.3 x 1.7 во.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата