Bald Eagle на Американското Знаме НИ Знаме Алуминиум-1 Новина Алуминиум Пред Табличка Покрие Трајни и Силни Метални Украсни Автомобилство Автомобили Ознака Знак со 4 Ду

Bald Eagle на Американското Знаме НИ Знаме Алуминиум-1 Новина Алуминиум Пред Табличка Покрие Трајни и Силни Метални Украсни Автомобилство

Това е достапна
DEN 287.52
Количината на стоката:

Премиум Материјал : Направени Од Алуминиум За Издржливост,нема да Попуштат, Водоотпорен, Анти- 'Рѓа, Времето Отпорни, бледнеат, Кора, Или' Рѓа.Мазни И Сјајни Заврши Со Живописни Бои.Направени да траат, за разлика од повеќето други тенки и кршливи регистарски таблички.Стандардна Големина : Нашата Табличка Мерка 6 X12 Инчен (Ни Стандардна Големина) Со Стандардот 4 Дупка Одговара на Повеќето Секое Возило.Пред-Drilled Дупки За Брзо И Лесно Монтирање На Секое Возило, Без Дупчење Е Потребно. ( Монтирање на хардвер не се вклучени, ве молиме да ги купите на правилна монтажа хардвер да се инсталира ) Забелешка : ве Молиме Проверете Производот Слика За Големината на Рамката.Ве молиме Мерка Вашиот Табличка за Да Бидете Сигурни дека Горниот Или Долниот Усна На Рамка Нема ДА ги Покрие Државата Име.Погоден Повод : Тоа не само додава личност во вашиот автомобил, но, исто така, може да се користи како празник подароци, сувенири, или украс за вашата фамилија, пријатели и колеги.Со ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година доаѓа наскоро, не двоумете се, само да ги однесе дома или да ги испратите на вашиот сакан.Уникатна Декорација : Нашата Лиценца Плочата се Покрива со Око-фаќање на дизајн, брилијантни бои, и уникатни стилови, што може да создаде импресивна и храбар изглед на вашето возило.Меѓу нашиот пред табличка, некои од нив се многу популарни, и тоа е погодна за различни модели на автомобили, како автомобили, off-road возила, камиони, трактори, RV, MPV, ЏИП.Accessorize на Вашиот Автомобил Со Овие Забавни Метал регистарски Таблички, Уникатен Декоративни За Вашиот Автомобил, Камион, Приколка, Rv, Гаража, Алатка Барака, Човек Пештера, Rec Соба, или.Што Заслужуваат да Имаат: Ако ги користат нашите табличка, тоа може да ви помогне да го најдете вашиот автомобил меѓу морето на изобилство.Тоа исто така може да им помогне на вашите пријатели признае вашето возило.Во вашиот добар живот, треба нашата регистарски таблички.Па ве молиме не двоумете се, само за" да Ги Додадете во Вашата Кошничка " потоа ги однесе дома или да ги испратите на вашиот сакан. (Не Автомобил Мие Безбедно : Оваа Рамка Е Не Се Препорачува За Употреба Во Автоматски Автомобил Мие Како Што Може Да Се Добива Оштетени Освен Ако Не Е Отстранета Пред Да Влезат Во Автомобил Мие.).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата