Мери Елен е Најдобро Притиснете Refills 1 Галон-Карибите

Мери Елен е Најдобро Притиснете Refills 1 Галон-Карибите

Това е достапна
DEN 1166.16
Количината на стоката:

Го прави полесно пеглање.Производот е мирис Слободни.Овој производ е произведен во сад.Направен во САД.Ова е јасен скроб алтернатива со почвата стража и навремено resister.Го прави полесно пеглање, прекрасни ароми, не-flaking дури и на темно ткаенини, не-затнување, киселина-бесплатно, не остава остатоци зад себе, да се релаксира тврдоглав брчки дава облека свежи, нови заврши, го прави облека почвата-отпорни, не го привлече грешки и да се направи ткаенини изгледаат како нови.Достапни во различни прекрасни ароми, како и мирис-слободни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата