willikiva 39.4 инчен 2in1 Кожа Железо Рамен Синџир на Рака и 8ММ Имитација Бисер Мушка Чанта Чанта Синџир се Справи со Замена Торба Синџир Додатоци(Злато)

willikiva 39.4 инчен 2in1 Кожа Железо Рамен Синџир на Рака и 8ММ Имитација Бисер Мушка Чанта Чанта Синџир се Справи со Замена Торба

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Материјал : Железо.ПРОИЗВОД КОНСТРУКЦИЈА : дебелина линк синџир, две hummer поврзување на двете страни,Направени од страна на никел-позлатен лим, се чувствува мазни ,издржливи и сјајна, не е лесно да исчезнат, ' рѓа или пауза во долгорочна помош!.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : По нашите две clasps синџир, вашиот копчињата, паричник, вреќи и сите вашата секојдневна употреба додатоци може да биде лесно да се прикачени на вашиот појас јамка или purses или чанта.Така, можете да добиете на вашите потреби брзо, и не треба да се грижите ќе изгубиме!.Willikiva нуди различни големини и бои, можете да влезете во нашата продавница да seeck и 2 пакет и различна должина и комбинации на бои, само изберете оние што ви се потребни и се допадна да се купи!.Употреба : Може да се користи за да ја прикачите на ранец, рачна ташна, или да користите како keyring, куче поводник за секојдневниот живот.И се користи за да се откажам занаети или украси за да се насекаде каде што сакате.Овие синџири се обработуваат од страна на нашите сопствени фабрика, ние сме оригиналниот производител, толку ниска цена и со висок квалитет може да се guranteed!.willikiva.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата