Игри Тастатура Механички Тастатура 104 Копчињата 2-Боја за Вбризгување на Keycap 26 Копчиња Конфликт-Слободен за Гејмер

Игри Тастатура Механички Тастатура 104 Копчињата 2-Боја за Вбризгување на Keycap 26 Копчиња Конфликт-Слободен за Гејмер

Това е достапна
DEN 1578.96
Количината на стоката:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Квалитетот АБС материјал, метална површина панел, здрав и antiwear, долготрајност.Ергономски дизајн, удобно внесување чувствуваат, намалување на рака замор, совршен за игри на среќа. 104 копчиња, 2color инјектирање keycap, јасни знаци, кои е стилски и colorfast. 26 копчиња conflictfree, 9 светлина промена на режими, стабилен и сигурен за користење.Компактни димензии, лесен и пренослив, лесен за носење, донесе многу погодности за вас.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Механички Тастатура Површината Материјал : Метал Панел Боја : Ruthenium Изглед на Тастатура : 104 Копчиња Keycap Материјал : Две-Боја за Вбризгување на Keycap Конфликт без Клуч : 26 копчиња конфликт без Светло Режим : Мешана боја 9 затемнување режими Пакет Листа : 1 x Тастатура.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Mechanical Keyboard
Surface Material:
Metal Panel
Color:
 Ruthenium
Keyboard Layout:
104 Keys
Keycap Material:
Two-Color Injection Keycap
Conflict-Free Key:
26 keys conflict-free
Light Mode:
Mixed color 9 dimming modes
Package List:
1 x Keyboard :

Слични производи во категоријата