Произведено во САД Печатени Ткаенината Beanie со Пом Пом - Морнарица

Произведено во САД Печатени Ткаенината Beanie со Пом Пом - Морнарица

Това е достапна
DEN 478.80
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Изработени од 100% Акрил.Манжетната Beanie со "произведено ВО САД" Печатени.Пом Пом на Врвот.Со гордост се Направени во САД.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нашите НАПРАВЕНИ ВО САД Печатени Ткаенината Beanie со Пом Пом - Морнарица е класичен beanie натпревари секоја зима облека лесно и штити вашата глава од зимските студени временски услови.Направен од супер мек и еластичен акрилик одлична за секоја зима отворено настани.Beanie со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД од страна на Артех Плетење Мелници која е производство headwear во САД од 1926 година! Ако не се задоволни, да се врати во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.Вашето задоволство загарантирани!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата