Симпатична Миленичиња Washi Лента Сет со 2 Големини, Злато Разубавувањето Декоративни Маскирање Ленти за Уметност, DIY Занаети, Списанија, Planners, Бележник, Завиткување

Симпатична Миленичиња Washi Лента Сет со 2 Големини, Злато Разубавувањето Декоративни Маскирање Ленти за Уметност, DIY Занаети, Списанија,

Това е достапна
DEN 772.56
Количината на стоката:

✿ ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Оваа симпатична washi лента со куче и мачка модели ќе ги споделите вашата креативност сјај.Ако ги следите изработката трендови и имаат сладок имагинација, овој лента ќе биде најдобар избор. ✿ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА можете да ги отстрани и држи ги повторно лесно без да остават било остатоци. ✿ МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : washi лента е одличен начин да вашиот planners, scrapbooks, куршум весник, embellishments, - карта во донесувањето одлуки, подарок завиткување, партии, DIY занает проект, оркестарот, кармини кутија, молив кутија, пенкала, полнење кабел, со лажица се справи, итн. ✿ ГОЛЕМИНА : Големина : 5m*7.5 mm (24 ролни), 5m*15mm (12 ролни). ✿ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Секој од креативните домаќинки да тренди тинејџери и artsy деца ќе го обожавате овој washi лента поставена!Тоа е голема забава за сите возрасти.Тоа е најдобриот подарок за куршум весник љубовници, занает, пријателите, студентите, и добар употреба на годишнина, роденден и празниците, итн.Различни стилови на прекрасна графика, свежо и убаво, за секое место што сакате да ги красат, заличи до вашиот живот со креативност!Спецификации : Име : Washi Лента Sets Material : Paper Size : 5m*7.5 mm (24 ролни), 5m*15mm (12 ролни)Боја : Како што е прикажано во picture Package : Box Package Вклучуваат : 36 Ролни на Washi Tapes100% Задоволство : Вашата шопинг искуство е секогаш наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата