Nadalan Отворено Ранец Водоотпорен Кампување Качување Пешачење Daypack

Nadalan Отворено Ранец Водоотпорен Кампување Качување Пешачење Daypack

Това е достапна
DEN 2088.00
Количината на стоката:

HECHO EN КИНА.Ткаенини : 420 D полиестер,водоотпорен Најлон, со висок квалитет се повлече string патентите, добра вентилација, без деформација, Супер разноврсна и мулти-функционална.Карактеристики : отстранлив сметководствена систем со дожд покрие MP3 и други уво линија / торба цевка штекер, на штекерот треба нивното намалување).Најдобар избор меѓу патување ранци : светлина, удобно, и прилагодливи на градите и половината појаси; ергономски поместена рамо ремени и назад поддршка за најдобар вентилација и олеснување.Удобно рака : Мулти-позиција прилагодливи торзото се вклопува широк спектар на тело големини.Дише Мрежа Задниот Панел се направи топлина брзо се шири надвор, дише, пот и отпорност на пот се направи вашиот назад се чувствуваат прилично удобно кога носите ранец за долго време.Дизајнот на Дебели Рамо Ремени намалите телесната тежина на рамото.Совршен за пешачење,повремени патување,ден-за-ден употреба,пак плажа додатоци, куфер алтернатива, чување пелени,колеџ, камера оддел, кампување и повеќе,и одличен подарок за секого.Име : судрат да се истражуваат 40 L торба Модел : AT6907 Големина : 35*25*50 CM Капацитет : 40 L По виткање големина на : 50*32*6 (должина * ширина * височина) Тежина : 1.2 КГ Боја : зелена црвена сина, црна, портокалова Малопродажната цена : $238 Бар код : 692421016907.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата