Auliuakz 7 Слоеви Исправена Положба Издлабени Чевли Рек Организатор Носителот Полица Дома Entryway Мода Складирање Кутија

Auliuakz 7 Слоеви Исправена Положба Издлабени Чевли Рек Организатор Носителот Полица Дома Entryway Мода Складирање Кутија

Това е достапна
DEN 5027.52
Количината на стоката:

Уникатен дизајн : Multilayer дизајнот да се задржи на целиот семејства' чевли организиран и уреден.Безбедно и практично : Направен од висок квалитет на дрво пластична плоча, трајни и практично во употреба.Добра вредност : Домот на боја и стилски дизајн го прават одличен декор за вашиот дом.Погоден за многу места : Лесно да се соберат и расклопување за својата едноставна структура.Гарантиран квалитет : Широко се користат во спалната соба, дневна соба и entryway складирање сите на вашите чевли.Ве молиме обрнете внимание на сигурност при употреба на алатки.Ве молиме контактирајте ме во секое време ако имате било какви прашања.Карактеристики : Multilayer дизајнот да се задржи на целиот семејства' чевли организиран и уреден.Направен од висок квалитет на дрво пластична плоча, трајни и практично во употреба.Домот на боја и стилски дизајн го прават одличен декор за вашиот дом.Лесно да се соберат и расклопување за својата едноставна структура.Широко се користи во спалната соба, дневна соба и entryway складирање сите на вашите чевли.Спецификација : Материјал : Дрво пластична плоча Боја : Бела Големина : Прибл. 62*24*110cm / 24.4*9.4*43.3 инчен Пакет листа : 1 * Чевли организаторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата