ZQCM Занаетчиски Дрво на Отворено поштенско Сандаче, Креативни Промени Кутија, Градинарство Цврсто Дрво Дома Мебел Pendant Креативните

ZQCM Занаетчиски Дрво на Отворено поштенско Сандаче, Креативни Промени Кутија, Градинарство Цврсто Дрво Дома Мебел Pendant Креативните

Това е достапна
DEN 3887.76
Количината на стоката:

Големина : 20*18*13 CM.Безбедност за заштита : Ова сандаче може да се заклучи; поштенското сандаче ќе ги заштити вашите лични преписки од кражба и уништување.Тоа исто така ги штити вашите e-mail пораки од џвакање од страна на кучињата или мачките.Лесен за инсталација : Само висат писмото кутија на завртка или ноктите, можете да ја инсталирате на ѕид, брзо и лесно, можете да го инсталирате сами.Применливи сцена : вила, отворено, училиште, заедница, семејство, може да се инсталира било каде, погодно за вашиот живот.Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитетен материјал, издржлив и ' рѓа-доказ; на оваа високо-квалитетни материјали го прави нашето поштенско сандаче трајни и доволно долго за секојдневна употреба.Во потрага по професионални и шик решение за вашиот e-mail?ретро вила пошта е совршен за вила, отворено, училиште, заедница, семејство, може да се инсталира било каде, погодно за вашиот живот* Производ parameters Product Име : Старо Дрво Mail Box Product материјал : wood Product големина : 20*18*13 CM ;Производ тежина:1.8 KGColor : гроздобер боја* Пакет Contents1* дрвени пошта/писмо кутија* Note Due на екранот и упатство за мерење, боја и големина може да има некои грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!Ви благодариме за разбирањето!letterbox кафези се во можност да го издржат елементи, кои престојуваат здрав и сигурен во ветер и дожд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата