CHAJIJIAO Ултра Тенок Случај за Huawei Колега Xs/X Торба Количка за Вистинска Кожа Бизнис Shckproof Хоризонтална Флип Случај Телефон Задниот Капак (Боја : Црна)

CHAJIJIAO Ултра Тенок Случај за Huawei Колега Xs/X Торба Количка за Вистинска Кожа Бизнис Shckproof Хоризонтална Флип Случај Телефон

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

1. Случај за smartphone - вклучете го вашиот уред под целосна заштита. 2. Тенок и преносни - совршено се вклопуваат за вашиот уред додека додавање на само 5 милиметри на дебелината. 3. Користење на еколошки материјал, потрајни - на предната маска е прашина-доказ, додека задниот поклопец е капка-отпорни и тешко е да се валкани. 4. Синтетички надворешноста и мазна внатрешност се обезбеди сеопфатна заштита за вашиот мобилен телефон.За Huawei Колега Xs / X Количка За Вистинска Кожа Бизнис Shckproof Хоризонтална Флип Случај.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики; Совршен cutouts за звучници, камера и други ports1. Добар прием на сигналот.2. Едноставно, удобно и лесно да се носат.3. Целосно се заштити опремата од нормално гребнатини, нечистотија, солзи и носат.4. Заградата,картичка и паричникот функционирање, лесен за употреба.5. Сите копчиња и пристаништа се лесен за пристап.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата