Dyson V6 Замена на Батеријата 3500 mAh за Dyson v6 DC59 DC58 DC61 DC74 DC74 DC62 Животинско DC72 Серија Апсолутна Животинско Motorhead Тенок SV03 SV04 SV05 SV06 SV07 SV09 +2 Филтри

Dyson V6 Замена на Батеријата 3500 mAh за Dyson v6 DC59 DC58 DC61 DC74 DC74 DC62 Животинско DC72 Серија Апсолутна Животинско Motorhead

Това е достапна
DEN 959.76
Количината на стоката:

★Уникатен дизајн : Направен од висок квалитет на литиум јон батерии, повеќе моќ, повеќе издржливост. ★Безбедно да се користи : се Усогласат со безбедноста тест стандарди, се оптимизира работата на батеријата, заменете вграден во microchip, да се спречи преоптоварување, продолжување на животниот век на батеријата.р V6 серија. ★Доволно компатибилност : Висок капацитет 3500 m Ah, целосно компатибилни со вашиот Dyson V6 серија. ★Обезбедување на квалитет : Ако имате било каков проблем по купувањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ★Забелешка : батеријата ќе се загреваат само по батерија се користи до.ова е нормална појава.Ве молиме не го наплатат тоа веднаш, инаку тоа ќе влијае на животниот век на батеријата.Answer : ___________________________ Note : Почекајте 15-20 минути за да се излади пред да го полните.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата