Обраснат на лице-чистење со четка - водоотпорен силикон чистење на лицето четка батерија, sonic фацијална масажа почиста и Mayla Маја лицето чистење на уредот

Обраснат на лице-чистење со четка - водоотпорен силикон чистење на лицето четка батерија, sonic фацијална масажа почиста и Mayla

Това е достапна
DEN 453.60
Количината на стоката:

● Суровини, храна одделение силиконски со ROHS и CE тврдења. ● Водоотпорен, одобрени IPX6 тест за да бидете сигурни дека четка може да се користи под вода безбедност. ● Длабоко чистење, лесно чистење на масло, шминка остатоци и нечистотии скриени во половите.Одговара за сите типови на кожа. ● Масажа, Промовира циркулацијата на крвта, го забрзуваат метаболизмот, затегнете и подигнете го лицето кожата анти-стареењето. ● Батерија и преносни,USB надополнување и лесно да се преземат за нејзино хуманизирано дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата