TriNova Пластика и Трим Реставратор - Сјае & Затемнува истрошени Пластика, Винил & Гума Површини - ги Штити Автомобили & Мотоцикли од Дожд, Сол & Нечистотија - Спречување н

TriNova Пластика и Трим Реставратор - Сјае & Затемнува истрошени Пластика, Винил & Гума Површини - ги Штити Автомобили & Мотоцикли

Това е достапна
DEN 940.80
Количината на стоката:

✅ КРАЈНАТА ПЛАСТИЧНИ т нека ислужени пластика и трим навреди од убавината на пенливи чисти возило.Tri Novas Пластика и Трим Реставратор ќе блесне и ревитализирање на вашите возила пластика, винил, и гума намали за згодна салон изглед.Оваа напредна формула обезбедува вашиот возила површини со заштитен слој, кој repels оштетување елементи како дожд, сол, и нечистотија чувајте ги вашите возење сјајна за неколку недели, додека, исто така, спречување на предвременото стареење, бледнее, и пукаат.НАСОКИ : .Намачкајте врз вклучени или вашиот сопствен апликатори подлога Избрише врз површината рамномерно се додека производот е absorbed In случај на над-апликација, ја избрише секоја солза од вишокот со микрофибер крпа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата