Портокал ArtsUnisex Возрасни Божиќ шапка, Божиќ подарок; Sequin Божиќ шапка, празник шапка; Партија подароци

Портокал ArtsUnisex Возрасни Божиќ шапка, Божиќ подарок; Sequin Божиќ шапка, празник шапка; Партија подароци

Това е достапна
DEN 2056.80
Количината на стоката:

[додаток структура] Божиќ капа + Sequin (зелен не-плетени Божиќ капа, Sequin е црвено; црвениот не-плетени Божиќ капа, Sequin е зелена) големина е 40.7x28.8cm.Божиќ подароци : Божиќ шапка е погоден за повеќето возрасни лица, жени и мажи.Тоа е голем подарок за пријателите и семејството.Дедо мраз шапка носи убава атмосфера на Божиќ.Тоа е еден интересен подарок за децата.Добар квалитет прави Дедо мраз Шапка голема за преземање на Божиќ фотографии секоја година.Удобно ткаенини : не-плетени ткаенини е мека и удобна со светлината текстура.На DIY шема е отпечатен на бела Sequin површина, и sequin може да се укине од страна на рака, за да се сокрие модел и да го покаже црвена или зелена sequins.Тоа е многу интересно.Печатени модел може да се обезбеди долгорочна употреба.Гребенот е изработен од мека и меки кадифен материјал, кој е многу удобен за носење.Користете ја оваа смешна капа да донесе малку одмор радост на Божиќ и нова година.Елаборат дизајн : панталони на овој Божиќ шапка имаат блескавата sequins, кој изгледа многу светли и додадете забавно да се фестивалот.Оваа прекрасна Sequin Божиќ шапка ќе донесе радост во вашата партија без разлика дали сте на Дедо мраз, елка или празник тема.Применливи ситуација : Божиќ шапка е еден од неопходен за костими за да го прослават Божиќ.Таа е погодна за одмор партии, тематски активности, трговски центри, училишта, семејството декорација, улога игра, итн. [материјал опис]Не ткиво ткаенина + Sequin[додаток структура]Божиќ капа + sequins (за зелени не-плетени Божиќ капа, sequins се црвени; за црвениот не-плетени Божиќ капа, sequins се зелени).Платформата боја на овој Божиќ капа е предмет на бојата на не-плетени ткаенини за назад.[производ перформанси]Удобно ткаенини : не-плетени ткаенини е мека и удобна со светлината текстура.На DIY шема е отпечатен на бела Sequin површина, и sequin може да се укине од страна на рака, за да се сокрие модел и да го покаже црвена или зелена sequins.Тоа е многу интересно.Печатени модел може да се обезбеди долгорочна употреба.Гребенот е изработен од мека и меки кадифен материјал, кој е многу удобен за носење.Користете ја оваа смешна капа да донесе малку одмор радост на Божиќ и нова година.Елаборат дизајн : панталони на овој Божиќ шапка имаат блескавата sequins, кој изгледа многу светли и додадете забавно да се фестивалот.Оваа прекрасна Sequin Божиќ шапка ќе донесе радост во вашата партија без разлика дали сте на Дедо мраз, елка или празник тема.Божиќ подароци : Божиќ шапка е погоден за повеќето возрасни лица, жени и мажи.Тоа е голем подарок за пријателите и семејството.Дедо мраз шапка носи убава атмосфера на Божиќ.Тоа е еден интересен подарок за децата.Добар квалитет прави Дедо мраз Шапка голема за преземање на Божиќ фотографии секоја година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата